ANASAYFA        HAKKIMIZDA        ÜRÜNLERİMİZ       FUARLAR       REFERANSLARIMIZ       KALİTE       GALERİ        İLETİŞİM         
Background Image

HAKKIMIZDA

Erşa Kumaş Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey

Kurulduğu günden itibaren, çalışanları ve paydaşları ile müşteri ilişkileri yönetiminde profesyonelliği benimseyen ERŞA, sürekli yenilenen teknolojiyi takip ederken tasarım ve kalite ilkelerine sadık kalarak, oluşan kurum kültürü ve çalışma prensipleri ile kendisinin ve müşterilerinin yurt içi ve yurt dışı pazarlarda daima prestij sahibi olmasını sağlamıştır.

  • TARİHÇE

    Erşa Kumaşçılık 1993 yılında Şahabettin Kutlu tarafından İstanbul Merter’de kurulmuştur. İlk ticari faaliyetleri al-sat şeklinde başlayan ERŞA, daha sonra fason üretim desteği alarak kendi koleksiyonlarını hazırlatmaya ve müşterilerine sunmaya başlamıştır. Gün geçtikçe artan yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin taleplerine karşılık verebilmek için üretici pozisyonundaki paydaşı ile iş ortağı olmaya karar vermiştir. İstanbul dışındaki dokuma fabrikası 17.000 m2 üzerine kurulu 12.000 m2 kapalı alanı ile yıllık 8.500.000 metre kumaş dokuma kapasitesine sahip ve son teknoloji makine parkı ile donatılmıştır. Şirket merkezi ve ana deposu İstanbul Merter’de olan ERŞA KUMAŞÇILIK, merkez ofiste 16 kişilik profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılan ERŞA, 25 yıldır sektörde öncü firmalar arasındaki yerini korumaya devam etmektedir.

  • MİSYON

    Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, teknolojiyi takip ederek, sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak, çevre ve sosyal sorumluluklar çerçevesinde profesyonel ekip çalışması ile istenen kalite standartlarında üretim yapmak ERŞA’nın misyonudur.

  • VİZYON

    Sektöründeki lider firmalar arasındaki yerini korumak ve markamız ile yurt dışında ülkemizi temsil etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ERŞA’nın vizyonudur.